poniedziałek, 16 marca 2015

BuikaMój mąż  jest mistrzem niespodzianek.
W czwartek, po pracy zabrał mnie do Mainz na koncert- prawie do ostatniego momentu wiedziałam tylko, ze gdzieś wieczorem wyjdziemy, ale nie miałam pojęcia czy to będzie kino, restauracja, koncert rockowy czy może jeszcze coś innego. Okazało się, że mamy zarezerwowany stolik we włoskiej restauracji, a po kolacji idziemy na koncert flamenco.  Niestety korki pokrzyżowały nam plany i zamiast pol godziny potrzebowaliśmy na dojazd prawie trzech , a ostatnie 3 km przebyliśmy na piechotę , zostawiając samochód na jakimś parkingu po drodze- po prostu miasto było totalnie zatkane. Na kolacje nie zdarzyliśmy , ale koncert obejrzeliśmy od pierwszej minuty.
Concha Buika czyli Maria Concepción Balboa Buika jest hiszpańską wokalistką i aktorką, urodzoną na Majorce. Muzyka, którą wykonuje to połączenie flamenco, jazzu i soulu. Ta muzyka to czysta emocja, wyrażona nie tylko nieziemskim,niesamowicie mocnym głosem ale też  każdym gestem, każdym,najmniejszym nawet drżeniem mięśnia. Było pięknie, niepowtarzalnie i na pewno polecam-nie tylko koncert ale i płyty Buiki.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na oficjalnej stronie:
http://www.conchabuikamusic.com/
https://www.facebook.com/BuikaMusic?fref=ts

4 komentarze:

 1. Pięknie, atrakcji ogrom....i duchowe i sportowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak- spacerek 3 km dosc szybkim krokiem, aby sie nie spoznic na koncert :D ale potem to juiz sama przyjemnosc sluchania ;D

   Usuń
 2. Wspaniała niespodzianka :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam takie mile niespodzianki ;D
   Pozdrawiam slonecznie!

   Usuń